Blaty CORIAN®, blaty kuchenne z Corianu

-PEŁNA PALETA KOLORÓW BLATÓW CORIAN®-blaty corian

Blaty Corian — charakterystyka

Wybierając blaty Corian, wybieracie produkt najwyższej jakości, który spełnia wszystkie wymagania stawiane blatom i sprawdza się w wielu kuchennych sytuacjach, które mogłoby uszkodzić inny materiał. Trwałość blatów Corian w połączeniu z ich odpornością na uszkodzenia, bogactwem kolorów i łatwością nadawania im dowolnej formy sprawiają, że są to blaty odpowiednie do każdego domu. Są wyjątkowo higieniczne. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że blaty kuchenne z Corianu nie przepuszczają przez swoje spoiny żadnej wilgoci. Są ponadto bardzo wygodne w czyszczeniu.

Innowacyjne blaty kuchenne z Corianu

Cechują się one nie tylko trwałością, ale także nowoczesnym designem, który teraz może zagościć w Waszej kuchni. Posiadamy całą gamę kolorystyczną, w jakiej dostępne są blaty Corian, dlatego można je idealnie dopasować do wykończonego już wnętrza pomieszczenia. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt na blaty kuchenne z Corianu, co możecie sprawdzić w dziale z wykonanymi już przez nas realizacjami. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze blaty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu stale poszerzamy ofertę.

KOLORY POD KTÓRYMI ZNAJDUJĘ SIĘ   *   NIE  SĄ ZALECANE DO STOSOWANIA NA BLATY KUCHENNE

 

Proponujemy Państwu wyjątkowe blaty Corian z materiału stworzonego przez firmę DuPont – ma on niezwykłe kształty i niesamowite efekty kolorystyczne. Idealny produkt do nowoczesnego wnętrza, dostępny w szerokiej palecie wzorów oraz barw. To ulubiony materiał architektów, który doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni hoteli, biur, obiektów gastronomicznych, jak i w domach. Jest synonimem nowoczesności i nieograniczonych prawie możliwości w projektowaniu. Blaty z tego materiału to pomysł na niebanalną aranżację wnętrz, a także piękno zespolone z najwyższą funkcjonalnością.

Nasze blaty Corian to połączenie niezwykłej trwałości z odważnym, nietuzinkowym designem. Dzięki naszej wiedzy i możliwościom technicznym możemy zaproponować Wam odważne projekty, które jednocześnie charakteryzują się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Wszystko dlatego, że według nas piękno powinno iść w parze z funkcjonalnością, a trwałość wcale nie musi oznaczać rezygnacji z oryginalności. Proponowane przez nas blaty Corian to naprawdę uniwersalne rozwiązanie, które możecie wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.