Blaty CORIAN®, blaty kuchenne z Corianu

-PEŁNA PALETA KOLORÓW BLATÓW CORIAN®-blaty corian

Blaty Corian — charakterystyka

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni jest funkcjonalna przestrzeń robocza. Wybierając blaty kuchenne z Corianu, decydujecie się na produkt najwyższej jakości, który spełnia wszystkie wymagania stawiane tego typu płytom. Sprawdza się w wielu kuchennych sytuacjach, w których uszkodzeniu mogłyby ulec warianty z innych materiałów. Trwałość blatów Corian w połączeniu z ich odpornością na uszkodzenia, bogactwem kolorów i łatwością nadawania im dowolnej formy sprawiają, że to odpowiedni wybór do każdego domu. Są również wyjątkowo higieniczne. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że blaty kuchenne z Corianu nie przepuszczają przez swoje spoiny żadnej wilgoci. Dodatkowo wyróżnia je też łatwość w czyszczeniu.

Innowacyjne blaty kuchenne z Corianu

Cechują się one nie tylko trwałością, ale także nowoczesnym designem, który teraz może zagościć w Waszej kuchni. Posiadamy całą gamę kolorystyczną, w jakiej dostępne są blaty Corian. Ta różnorodność sprawia, że można je idealnie dopasować do wykończonego już wnętrza pomieszczenia. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt na blaty kuchenne z Corianu. Warto to sprawdzić w dziale z wykonanymi już przez nas realizacjami. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by blaty Corian spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W tym celu stale poszerzamy naszą ofertę.

KOLORY POD KTÓRYMI ZNAJDUJĘ SIĘ   *   NIE  SĄ ZALECANE DO STOSOWANIA NA BLATY KUCHENNE

 

Coraz więcej osób do aranżacji swoich wnętrz poszukuje unikalnych rozwiązań. Proponujemy Państwu wyjątkowe blaty Corian z materiału stworzonego przez firmę DuPont. Ma on niezwykłe kształty i niesamowite efekty kolorystyczne. Idealny produkt do nowoczesnego wnętrza, dostępny w szerokiej palecie wzorów oraz barw. To ulubiony materiał architektów, który doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni hoteli, biur, obiektów gastronomicznych, jak i w domach. Jest synonimem nowoczesności i nieograniczonych prawie możliwości w projektowaniu. Blaty z tego materiału to pomysł na niebanalną aranżację wnętrz, a także piękno zespolone z najwyższą funkcjonalnością.

Nasze blaty to połączenie niezwykłej trwałości z odważnym, nietuzinkowym designem. Dzięki naszej wiedzy i możliwościom technicznym możemy zaproponować Wam kreatywne projekty, które jednocześnie charakteryzują się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Wszystko dlatego, że według nas piękno powinno iść w parze z funkcjonalnością, a trwałość wcale nie musi oznaczać rezygnacji z oryginalności. Proponowane przez nas blaty Corian to naprawdę uniwersalne rozwiązanie, które możecie wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.