Blaty CORIAN®

-PEŁNA PALETA KOLORÓW BLATÓW CORIAN®-blaty corian

Wybierając blaty Corian, wybieracie Państwo produkt najwyższej jakości, który spełnia wszystkie wymagania stawiane blatom i sprawdzi się w wielu kuchennych sytuacjach, które mogłoby uszkodzić inny materiał. Trwałość blatów Corian w połączeniu z ich odpornością na uszkodzenia, bogactwem kolorów i łatwością nadawania im dowolnej formy sprawiają, że są to blaty odpowiednie do każdego domu.

KOLORY POD KTÓRYMI ZNAJDUJĘ SIĘ   *   NIE  SĄ ZALECANE DO STOSOWANIA NA BLATY KUCHENNE

 

Proponujemy Państwu wyjątkowe blaty Corian z materiału stworzonego przez firmę DuPont o niezwykłych kształtach i niesamowitych efektach kolorystycznych. Idealny produkt do nowoczesnego wnętrza, dostępny w szerokiej palecie wzorów oraz barw.

To ulubiony materiał architektów, który doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni hoteli, biur, obiektów gastronomicznych, jak i w domach. Jest synonimem nowoczesności i nieograniczonych prawie możliwości w projektowaniu. Blaty z tego materiału to pomysł na niebanalną aranżację wnętrz, a także piękno zespolone z najwyższą funkcjonalnością.

Nasze blaty Corian to połączenie niezwykłej trwałości z odważnym, nietuzinkowym designem. Dzięki naszej wiedzy i możliwościom technicznym, możemy zaproponować Państwu odważne projekty, które jednocześnie charakteryzują się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Wszystko dlatego, bo uważamy, że piękno powinno iść w parze z funkcjonalnością, a trwałość z nie musi oznaczać rezygnacji z oryginalności.